Vremenik informacija

Ovaj tjedan: 2069
Dan škole
Autor: Marija Deanković, 13. 5. 2019.

Ovogodišnji Dan Ekonomsko-birotehničke škole obilježili smo jednodnevnim izletom djelatnika u Mađarsku i Baranju.

Posjetili smo Marijansko svetište „Mariagyud“ u Šiklošu, potom smo nastavili put prema Pečuhu gdje smo uz stručno vodstvo razgledali jedan od najljepših gradova u Mađarskoj.  Pečuh je bio europska prijestolnica kulture 2010. godine te nosi titulu „Grad mira“ koju mu je dodijelio UNESCO zbog promicanja manjinskih kultura i tolerancije.

Nakon obilaska grada i slobodnog vremena za šetnju Pečuhom, krenuli smo u Baranju, u mjesto Vardarac, gdje smo uz ručak, veselo raspoloženje i ugodnu atmosferu nastavili druženje.