Vremenik informacija

Ovaj mjesec: 2046
Obilježavanje Svjetskog dana turizma
Autor: Marija Deanković, 28. 9. 2019.

Učenici 3. e i 4. e razreda su izradom plakata obilježili Svjetski dan turizma (27. rujna). Tema ovogodišnjeg Svjetskog dana turizma je Turizam i rad: Bolja budućnost za sve. Na plakatima koje su učenici napravili prikazani su najvažniji statistički podatci vezani uz turizam u 2018. godini. Učenici su tom prilikom izradili magnete s porukama što za njih znači turizam i gdje vide svoju budućnost u turizmu.

Od idućeg tjedna učenici će prikupljati dobrovoljne priloge za izložbene magnete, a ostvareni prihod bit će darovan školskom volonterskom klubu „Kapi volje“. Prikazane su i mogućnosti za sve smjerove gdje se naši učenici mogu zaposliti u turizmu.

Učenici su izradili i digitalni plakat kojega možete pogledati OVDJE.

Profesorice Valerija Šprajc i Vanja Bano