Vremenik informacija

Ovaj mjesec: 2046
Školski kros
Autor: Marija Deanković, 2. 10. 2019.

Povodom obilježavanja Europskog tjedna sporta, učenici Ekonomsko-birotehničke škole održali su natjecanje u krosu, koje je ujedno i izborno natjecanje za reprezentaciju škole na županijskom natjecanju.

Na natjecanju je sudjelovalo više od 40 učenika, a priključilo se i nekoliko nastavnika te se utrka održala u vedrom raspoloženju, ali i natjecateljskom duhu.

U konkurenciji učenika, prvo mjesto osvojio je Dario Ćato (2. a razred), drugi je bio Arian Kovačević (3.e razred) dok je trećeplasirani Dario Pejić (3.a razred).

Kod učenica, najbolja je bila Iva Đurić (4.d razred), druga je Marija Velikanović (1.g razred), dok je treća Gabriela Bajan (1.b razreda).

Najbolji učenici su nagrađeni medaljama.

Snježana Cindrić, prof.