Vremenik informacija

Ovaj mjesec: 2046
Novi KA2 projekt EBŠ
Autor: Marija Deanković, 3. 10. 2019.

Ekonomsko-birotehnička škola partner je na još jednom Erasmus+ projektu s temom Problem based learning in real life approach - PBL (2019-1-DE02-KA202-006442). Od 23. do 27 rujna predstavnici naše škole (prof. povijesti Igor Bjelobabić - koordinator projekta, prof. njemačkog jezika Anita Maratović Tolić i ravnatelj škole, Mato Čaklovac) sudjelovali su na otvorenju projekta u njemačkom gradu Rüsselsheimu i školi nositelju samoga projekta Werner-Heisenberg-Schule.

Na otvorenju su sudjelovali i predstavnici ostalih partnerskih škola: Agrupamento de escolas da Batalha, Portugal i Istituto tecnico industriale statale Alessandro Volta, Perugia, Italija.

Na uvodnim sastancima dogovoren je tijek projektnih aktivnosti, zaduženja i odgovornosti svih partnera te plan mobilnosti. Naši učenici i nastavnici će kroz sljedeće dvije godine putovati na više mobilnosti, a isto tako, i mi ćemo biti domaćini svim sudionicima projekta.