Vremenik informacija

Dan sigurnijeg interneta 2020.
Autor: Marija Deanković, 12. 2. 2020.

U utorak, 11. veljače 2020., obilježili smo Dan sigurnijeg interneta. Učenici su na satu informatike pod vodstvom profesorica Nade Lovrić, Marijane Lopojde i Ane Seletković gledali edukacijske materijale, sudjelovali u radionicama,  razgovarali o temi sigurnog korištenja interneta.

Bili su vrlo zainteresirani, pričali svoja iskustva te zajedno došli da zaključka kako je internet koristan i dobrodošao, ali treba biti vrlo pažljiv i razuman u njegovom korištenju i paziti na svoje digitalne tragove. Centar za sigurniji internet (www.csi.hr) s partnerima  i suradnicima organizirao je na Dan sigurnijeg interneta (11. veljače 2020.) online kviz kojeg su zainteresirani učenici vrlo uspješno riješili.

Ana Seletković, prof.