Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika
Autor: Ivana Opačak, 3. 3. 2020.

Danas je u slavonskobrodskoj gimnaziji „Matija Mesić“ održano Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika. Pravo sudjelovanja imali su učenici drugih i četvrtih razreda gimnazija i strukovnih škola. Našu školu predstavljalo je petero učenika koji su ostvarili odlične rezultate.

U kategoriji 4B (učenika 4. razreda strukovnih škola) predstavljalo nas je četvero učenika. Najbolji rezultat postigao je Marko Janković (mentorica prof. Ivana Opačak) koji je osvojio 2. mjesto (s visokih 70/80 bodova)! Ana-Maria Antolović (mentorica prof. Mirta Kos Kolobarić) osvojila je 4. mjesto, Monika Šarac (mentorica prof. Opačak) 5. mjesto, a Josip Ćorluka (mentorica prof. Kos Kolobarić) 7. mjesto.

U kategoriji 2B (učenika 2. razreda strukovnih škola) predstavljala nas je Ana Gruić (mentorica prof. Opačak) koja je osvojila 6. mjesto. Čestitamo učenicima na ostvarenom uspjehu!

Profesorice Mirta Kos Kolobarić i Ivana Opačak