Sastanak koordinatora Erasmus+ projekta S.T.E.P.+

Autor: Antonija Stvorić, 16. 3. 2021.

15. ožujka 2021. održan je još jedan online sastanak koordinatora Erasmus+ projekta S.T.E.P.+ u kojemu je naša škola partner.

Glavna tema sastanka bila je organizacija mobilnosti. Kako se situacija nastala zbog pandemije nikako ne popravlja, prisiljeni smo ponovno odgoditi mobilnost kojoj je naša škola trebala biti domaćin. Novi termin je rujan 2021. godine, ukoliko to epidemiološka situacija bude dozvoljavala.

Kako su svi partneri suglasni oko toga da nećemo provoditi virtualne mobilnosti, odlučili smo se za provedbu više virtualnih i suradničkih aktivnosti na Twinspaceu projekta. Neke od njih će biti pripremne aktivnosti za teme koje će se obrađivati na preostalim mobilnostima.

Dogovoreni su detalji nekih od aktivnosti koje ubrzo slijede te vremenski rokovi unutar kojih bi one trebale biti odrađene.

Koordinatorica projekta: mr.sc. Mirta Kos Kolobarić