Vremenik informacija

Nagrade Matice Hrvatske za najbolje završne radove
Autor: Marija Deanković, 17. 7. 2019.

U dvorani  Državnog arhiva u Slavonskom Brodu, 11.srpnja, održana je 26. Svečana dodjela nagrada ogranka Matice Hrvatske Slavonski Brod za najbolje maturalne/završne radove brodskih srednjih škola školske godine 2018./2019.

Već 26. godinu Ogranak Matice Hrvatske organizira nagradni natječaj za izbor najboljih završnih/maturalnih radova učenika srednjih škola. Na natječaju su mogli sudjelovati svi učenici završnih razreda strukovnih škola a za najuspješnije radove nagrade je primilo 42 učenika iz 6 škola  kao simboličan način pohvale za izvrsnost u njihovim strukovnim područjima.  Priznanje Matice hrvatske dobili su i mentori nagrađenih učenika, kao i škole koje su sudjelovale u nagradnom natječaju.

Iz naše Ekonomsko-birotehničke škole nagrade i priznanja dodijeljene su sljedećim učenicima i njihovim mentorima:

1. Lucija Stojanović – Poslovni sastanak

Mentorica: Sanda Kovačić, dipl. oec.

1. Karla Marić – Mobing ili psihološki teror

Mentroica: Sanda Kovačić, dipl. oec.

1. Antonio Ereš – Društvene mreže kao maloprodajni kanal za distribuciju modnih dodataka

Mentorica: Darija Samardžić, dipl. oec.

1. Ana Janković – Antikorupcija

Mentor: Mirko Vinčić, dipl. oec.

1. Ivana Gašparac – Financijski izvještaji

Mentorica – Marija Tomičić, dipl. oec.

1. Inesa Šarić – Prodavaonica autodijelova

Mentorica: Ana Mladinović, prof.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima!