Vremenik informacija

Ovaj tjedan: 2069
Aktivnosti u sklopu S.T.E.P.+ projekta
Autor: Marija Deanković, 12. 11. 2019.

Jedna od prvih aktivnosti za učenike na Twinspaceu projekta bila je izrada službenog loga projekta. Svaka zemlja partner imala je zadatak ponuditi 5 ideja za logo. Učenici su dobili smjernice za izradu dobroga loga te im je predloženo nekoliko digitalnih alata za njegovu izradu. Svih 5 ideja naših učenika možete vidjeti na priloženim slikama.

Odabrani logo

S ponosom objavljujemo da je logo kojega je izradila naša učenica Karla Paušić iz 1. g razreda u napetom glasovanju i u jakoj konkurenciji izabran za najbolji i službeni logo projekta!
Čestitamo!
Ostali prijedlozi naših učenika

Na transnacionalnom sastanku projektnih koordinatora u Poljskoj dogovorena su zaduženja svih partnera na projektu. Francuska škola zadužena je za koordinaciju i Twinspace projekta. Poljska škola bit će zadužena za društvene mreže na kojima će se diseminirati projektne aktivnosti i rezultati. Zadatak naše škole je  fotografiranje i izrada video materijala, dok talijanska škola izrađuje i ažurira web stranicu projekta.

Talijanski kolege već su uvelike bacili na posao, pa možemo reći da S.T.E.P.+ ima i svoju službenu mrežnu stranicu na kojoj će se objavljivati sve novosti, aktivnosti, radovi, fotografije i video materijali nastali tijekom projekta. Možete nas pratiti na https://steperasmus.webnode.it/