Poruka ravnatelja učenicima završnih razreda
Autor: Marija Deanković, 27. 5. 2020.

Drage maturantice i maturanti,

bliži se završetak vašeg srednjoškolskog obrazovanja. Ove školske godine, zbog izvanredne epidemiološke situacije, niste u mogućnosti proslaviti svoje uspjehe kao prethodne generacije.

Molim vas da poštujete trenutne važeće Odluke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske te svoje planirane proslave završetka srednjoškolskog obrazovanja odgodite ili otkažete.

Škola vam trenutno ne može pružiti podršku u slučaju da ste odlučili organizirati bilo koji oblik proslave, no rado ćemo vas podržati kada to dopusti epidemiološka situacija.

Želim vam puno uspjeha na obrani vaših završnih radova i ispitima državne mature, kao i u daljnjem školovanju i uključivanju na tržište rada.

Vaš ravnatelj,

Mato Čaklovac