Održivi razvoj i suradnički rad tijekom veljače i ožujka

Autor: Antonija Stvorić, 23. 3. 2022. 18:10

Učenici 2.g razreda, kao i učenici iz partnerskih škola, tijekom veljače i ožujka vrijedno su radili na projektnim aktivnostima.

[više]

Obilježili smo Dan sigurnijeg interneta, 9. veljače 2022.

Autor: Antonija Stvorić, 9. 2. 2022. 16:05

Kao i prijašnjih godina, i ove smo godine obilježili Dan sigurnijeg interneta zanimljivim aktivnostima.

[više]

Aktivnosti u sklopu eTwinning projekta „Do you care what you wear?“ u siječnju 2022. godine

Autor: Antonija Stvorić, 3. 2. 2022. 10:36

Učenici 2.g razreda su i tijekom siječnja radili na aktivnostima u sklopu eTwinning projekta Do you care what you wear?

[više]

Prosinac – još jedan mjesec pun aktivnosti

Autor: Antonija Stvorić, 4. 1. 2022. 19:25

U prosincu su se nastavile brojne projektne aktivnosti u okviru eTwinning projekta Do you care what you wear?. Učenici su pripremali radove o pristojnoj komunikaciji u online okruženju i načinu na koji se mogu koristiti/dijeliti sadržaji objavljeni na internetu, tj. načinu na koji se poštuju autorska prava. Radovi učenika postavljeni su na Padlet pa svi partneri mogu pogledati/poslušati rad kolega o ovoj temi. Na Twinspaceu je također otvorena i tema na Forumu o pristojnoj komunikaciji u online okruženju.

[više]

Rad na projektnim aktivnostima tijekom studenoga

Autor: Antonija Stvorić, 30. 11. 2021. 19:14

Početkom mjeseca dovršena je uvodna aktivnost upoznavanja. Na zajednički Padlet učenici su postavljali Vokije u kojima su se ukratko predstavili učenicima partnerima, postavljali im pitanja o hobijima, glazbi i slobodnom vremenu te odgovorili na njihova pitanja.

[više]

Novi eTwinning projekt: Do you care what you wear?

Autor: Antonija Stvorić, 29. 10. 2021. 21:05

Učenici 2.g razreda, nakon uspješno provedenoga eTwinning projekta Street Art in My City, koji je nagrađen Nacionalnom i Europskom oznakom kvalitete, uključili su se ove školske godine u još jedan eTwinning projekt. Mentorica je prof. Mirta Kos Kolobarić. Naziv projekta je Do you care what you wear? (Vodite li računa o tome kakvu odjeću nosite?).

Virtualna šetnja školom

Šk. god. 2021./22.