ERASMUS+ PROGRAM

Uči(ti) za budućnost

2017-1-HR01-KA101-034960

Konačan odabir sudionika za mobilnost u sklopu projekta Uči(ti) za budućnost

Autor: Marija Deanković, 26. 1. 2018.

Svi kandidati imaju pravo uvida u natječajnu dokumentaciju po dogovoru s koordinatoricom projekta, koju možete kontaktirati na e-mail: mirtakk@gmail.com

TEČAJ: RAZVIJANJE PODUZETNIČKOG NAČINA RAZMIŠLJANJA U OBRAZOVANJU /CULTIVATING ENTREPRENEURIAL MINDSET IN EDUCATION

Sljedećih (prvih) 5 prijavitelja ostvarili su najveći broj bodova na Europass životopisu i testu iz engleskog jezika:

1. Ivana Opačak
  2. Marija Deanković
  3. Vesna Bičanić Janje
  4. Darija Pastuović
  5. Igor Bjelobabić

TEČAJ: EDUKACIJA MENTORA I SAVJETNIKA  / TRAIN THE TRAINER

1. Ana Radočaj
  2. Mirta Kos Kolobarić
  3. Željka Poleksić
  4. Mato Čaklovac
  5. Snježana Cindrić

Kandidatima koji su na rezervnoj listi savjetuje se pohađanje priprema za mobilnost, u slučaju da netko od odabranih kandidata iz opravdanih razloga bude spriječen putovati.