Medo ambasador EP-a putuje Lijepom Našom

Na kraju eTwinningova projekta - o avanturama medvjedića

Autor: Ivana Opačak, 27. 6. 2021. 15:21

Na nacionalnome CARNET-ovu portalu objavljen je autorski članak Gordije Marijan (SŠ Hrvatski kralj Zvonimir, Krk) i Nataše Vinković (Gimnazija Vukovar), osnivačica i koordinatorica eTwinningova projekta Medo ambasador Europskoga parlamenta putuje Lijepom NašomProjekt je osnovan kako bi se, tijekom COVID-19 pandemije, virtualno povezali učenici i nastavnici uključeni u međunarodni program Škola ambasador Europskoga parlamenta (EPAS). Ponosni smo i zahvalni jer smo imali priliku sudjelovati u ovome lijepom projektu. Klikom na OVU poveznicu pročitajte više o avanturama medvjedića... i zbližavanju EPAS-ica...

Medo ambasador Europskoga parlamenta putuje Lijepom Našom

Autor: Ivana Opačak, 15. 9. 2020. 08:41

ETwinningov projekt Medo ambasador Europskoga parlamenta putuje Lijepom Našom okuplja učenike i nastavnike škola ambasadorica Europskoga parlamenta u Hrvatskoj. Medvjedić koji povezuje projektne partnere doista (fizički) putuje od škole do škole, a u našoj je školi boravio u prvome tjednu nastave… Tijekom Europske godine kulturne baštine (2018.) isti je medvjedić putovao Europskom unijom, a na (n)ovom putovanju upoznaje i promovira kulturno-povijesnu baštinu Lijepe Naše.

Virtualna šetnja školom

Šk. god. 2021./22.