ERASMUS+ PROGRAM

Uči(ti) za budućnost

2017-1-HR01-KA101-034960

Razvijanje poduzetničkog načina razmišljanja u obrazovanju

Autor: Marija Deanković, 20. 9. 2018.

U sklopu diseminacijskih aktivnosti u sklopu Erasmus+ projekta Uči(ti) za budućnost, objavljujemo brošure na hrvatskom, engleskom i njemačkom jeziku sa strukturiranog tečaja Razvijanje poduzetničkog načina razmišljanja u obrazovanju.

Brošura je rezultat rada pet nastavnika Ekonomsko-birotehničke škole koji su pohađali strukturirani tečaj Razvijanje poduzetničkog načina razmišljanja u obrazovanju.

U njoj možete pročitati nekoliko praktičnih savjeta te pronaći vježbe i zadatke koje možete isprobati u nastavi ili na satu razrednika u svrhu razvijanja vještina neophodnih za poduzetništvo kao kompetenciju.

Brošure možete slobodno ispisati i/ili podijeliti sa svim kolegama kojima bi mogle biti od pomoći!

> Projekti  > Uči(ti) za budućnost