Vremenik informacija

Ovaj mjesec: 2046

Vježbeničke trvtke Ignis d.o.o., Jinglie d.o.o. i Izvor d.o.o. sudjelovale su 6. i 7. travnja 2006. godine na 7. mežunarodnom sajmu vježbeničkih tvrtki, održanom u Zagrebu u prostoru Zagrebačkog velesajma, u organizaciji Hrvatskog središnjeg ureda za vježbeničke tvrtke "VB Zagreb" - EUROPEN. Uz vježbeničke tvrtke iz naše zemlje na sajmu su sudjelovale i vježbeničke tvrtke iz Austrije, Njemačke, Italije, Rumunjske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Albanije.

11. svibnja 2006. godine vježbeničke tvrtke su prezentirale rad u dvorani "Ivana Brlić Mažuranić", povodom Dana grada. Svoj rad su prezentirale i vježbeničke tvrtke iz drugih škola iz Slavonskoga Broda.

Posebno osvježenje je bio nastup VT Jinglie u rap varijanti.