Vremenik informacija

Ovaj mjesec: 2049

Školsku godinu 2008./09. obilježila je selidba u novu školu u Naselju Andrija Hebrang. I VT su sudjelovale u programu povodom svečanog otvorenja, 10. studenog 2008. godine.

U VT Izvor i Sporty počeli su raditi novi zaposlenici.

Pod vodstvom prof. Marije Tomičić osnovane su nove dvije VT, SLATKICA d.o.o. (trgovina slatkišima) i DIJAMANT d.o.o. (trgovina nakitom). Prof. Sanda Lukšić i 3. b razred osnovali su EXPERT d.o.o. (agenciju za foto i marketinške usluge) i APRILISTYLE d.o.o. (studio za njegu i održavanje tijela).

Zaposlenici Izvora i Sportija angažirali su se u pripremi natjecanja "Mladi poduzetnik". A jedna ekipa je osvojila i prvo mjesto na Međužupanijskom natjecanju održanom 23. veljače 2009. O pobjednicima je pisalo u Posavskoj Hrvatskoj i Večernjem listu.

Hrvatski zavod za zapošljavanje u ožujku održava SAJAM POSLOVA, događaj koji je iskoristila VT Sporty za vlastitu promociju.

Povodom Dana škole, 7. svibnja održan je 3. školski sajam vježbeničkih tvrtki.