Obilježavanje Međunarodnog fair-play dana

I ove godine smo obilježili Međunarodni fair-play dan organizacijom natjecanja u haklu. Na natjecanje su se odvažili samo učenici 3. i 4. razreda, a ove godine je novina da su se pojavile ekipe profesorica i učenica.

U kategoriji učenika, može se reći očekivano, ali uz veliku borbu, najbolja je bila ekipa 4. g razreda. U ženskom ogledu bolje su bile profesorice. Bitno je da je cijelo natjecanje prošlo kako i dolikuje u fair-play ozračju.

Snježana Cindrić, prof.