Datum objave: 17. studenoga 2023.
Kategorija: Ekonomija | Vijesti

Svjetski dan štednje

by | stu 17, 2023 | Ekonomija, Vijesti

Dana 10. studenog u našoj školi je povodom Svjetskog dana štednje, koji se obilježava 31. listopada, održano zanimljivo predavanje o financijskoj pismenosti koje su održale voditeljica podružnice Zagrebačke banke u Slavonskom Brodu Ivana Mendeš i djelatnica Mirela Tolić.

Predavanju o važnosti štednje kod mladih kao i o tome kako početi štedjeti već danas poslušali su učenici 4. A i 4. C razreda te na kraju predavanja pokazali zavidno znanje na kratkom kvizu i osvojili vrijedne nagrade.