Datum objave: 14. veljače 2024.
Kategorija: Strani jezici | Vijesti

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika

by | velj 14, 2024 | Strani jezici, Vijesti

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika održano je 13. veljače 2024. u Gimnaziji “Matija Mesić“. Našu školu predstavljala je učenica Anabela Knežević (2. B razred). Na natjecanje su pozvani najuspješniji učenici sa školske razine natjecanja 7. i 8. razreda te 2. i 4. razreda koji su bili podijeljeni u dvije kategorije (gimnazije i ostale srednje škole).

Anabela je izvrsnim rezultatom ostvarenim na školskoj razini bila jedna od pet učenika drugih razreda strukovnih škola koji su pozvani na natjecanje. Na županijskoj razini natjecanja osvojila je 45 od mogućih 60 bodova te zauzela treće mjesto.

Čestitamo Anabeli na ostvarenom uspjehu!

Antonija Stvorić, prof.

Maketa srednjovjekovnog grada

Ja sam Noa Midžić, učenik 2. e razreda Ekonomsko-birotehničke škole u Slavonskom Brodu, smjer hotelijersko-turistički tehničar. Za taj smjer sam se odlučio jer me privlače jezici, kojih trenutno učim tri, a zanimaju me i hoteli te sve vezano za ugostiteljstvo i tu...