Datum objave: 20. rujna 2024.

Rezultati natječaja za odabir nastavnika sudionika u Erasmus+ mobilnostima

Zaprimljena je prijavna dokumentacija 10 nastavnika. Kako je natječaj raspisan za ukupno 10 mobilnosti, svi prijavljeni kandidati su raspoređeni na mobilnosti u skladu s prijavnom dokumentacijom te predmetnim područjima i zaduženjima.

Rezultate natječaja možete vidjeti ovdje: Rezultati natječaja – nastavnici

Kandidati imaju pravo uvida u natječajnu dokumentaciju po dogovoru s koordinatoricama projekta:

• Mirta Kos Kolobarić, nastavnica engleskog jezika – koordinatorica projekta za opći odgoj i obrazovanje
  • Marija Deanković, školska knjižničarka – koordinatorica projekta za strukovno obrazovanje i osposobljavanje
  • e-mail: erasmus.ebs@gmail.com

Dan europske baštine 2024.

Povodom Dana europske baštine 2024. učenici 4. b razreda prisustvovali su predavanju u Gradskoj knjižnici koje je održala Darija Perković-Bošnjak, viša savjetnica - konzervator u Ministarstvu kulture i medija RH. Na predavanju su upoznati s brojnim materijalnim i...