Datum objave: 8. listopada 2025.
Kategorija: Vijesti

Tri nagrađene djelatnice naše škole!

by | lis 8, 2025 | Vijesti

I ove godine, kao i svake od školske godine 2018./19.  kada se počela dodjeljivati  nagrada, naša se škola s ponosom može pohvaliti trima nagrađenim djelatnicama koje je Ministarstvo obrazovanja, znanosti i mladih prepoznalo i nagradilo povodom Dana učitelja.

Nagrađene su:

  • Mirta Kos Kolobarić, nastavnica engleskog jezika
  • Ivana Opačak, nastavnica hrvatskog i engleskog jezika
  • Marija Deanković, školska knjižničarka

Ovo priznanje potvrda je njihovog predanog rada, stručnosti i trajnoga zalaganja za kvalitetno obrazovanje, poticanje čitanja, kreativnosti i kritičkog mišljenja među učenicima.

Čestitamo našim kolegicama na zasluženom priznanju i zahvaljujemo im što svojim entuzijazmom i primjerom svakodnevno doprinose uspjehu i ugledu naše škole!

Ravnatelj Mato Čaklovac, prof.

 

Pročitajte još

Državno natjecanje u stolnom tenisu

Učenice naše škole: Petra Ratković, Laura Kovačević i Ana Vrdoljak sudjelovale su na Državnom prvenstvu srednjih škola u stolnom tenisu. Natjecanje se održalo u Poreču od 28. veljače do 1. ožujka 2024. godine. U natjecanju po grupama, ekipa naše škole odigrala je dva...

Skip to content