Datum objave: 25. studenoga 2025.

Posjet Vukovaru

Studeni je mjesec prisjećanja na žrtvu koju je podnio Vukovar. Tradicionalno i ove godine 45 učenika naše škole posjetilo je Vukovar u pratnji nastavnica Mihaele Maričević i Ivane Žalac. Posjetili su Spomen dom hrvatskih branitelja na Trpinjskoj cesti, Memorijalni muzej vukovarske bolnice, Spomen dom “Ovčara”, Memorijalno groblje žrtava domovinskog rata, Muzej vučedolske kulture i Vukovarski vodotoranj. Cilj izleta bio je educirati se o povijesti Grada heroja i ujedno odati počast žrtvama Domovinskog rata.

Ivana Žalac, prof.

Pročitajte još

Školsko natjecanje iz geografije

U četvrtak, 25. siječnja, u našoj školi održano je školsko natjecanje iz geografije. Pod mentorstvom nastavnika Nikole Sivrića i Anamarije Sverić, 16 učenika, od prvog do četvrtog razreda, sudjelovalo je na spomenutoj razini natjecanja. Učenici su mogli izabrati 3...

Skip to content