Vremenik informacija

Ovaj mjesec: 2046
Obavijest o izboru učenika za mobilnosti u sklopu Erasmus+ KA2 projekta S.T.E.P.+
Autor: Marija Deanković, 18. 10. 2019.

18. listopada 2020. projektni tim održao je sastanak na kojem su odabrani učenici koji će sudjelovati u mobilnostima u sklopu Erasmus+ KA2 projekta S.T.E.P.+.

Prijave svih učenika koji su se prijavili za sudjelovanje u mobilnostima prihvaćene su.

Nažalost, neće se kod svih moći uvažiti želje vezano uz preferiranu zemlju mobilnosti, no nadamo se da će učenici jednako puno naučiti na mobilnostima u bilo koju od zemalja partnera na projektu.

Nakon uvida u motivacijska pisma, za prvu mobilnost u Francusku, koja će se odvijati u razdoblju od 26. siječnja do 1. veljače 2020. godine, biraju se sljedeći učenici (pod zaporkama):

1. 178KEKS
  2. 247adore