Županijsko natjecanje iz rukometa
Autor: Marija Deanković, 27. 2. 2020.

26. veljače 2020. održano je županijsko natjecanje iz rukometa. Kako ove godine nismo imali mušku ekipu, školu su predstavljale samo djevojke koje su za suparnice imale učenice gimnazije „Matija Mesić“ od kojih su izgubile rezultatom 24:10 te tako ostale bez plasmana na državno natjecanje.

Usprkos izgubljenoj utakmici i znatno jačem protivniku djevojke su se borile do zadnje minute te pokazale sportski i natjecateljski duh.  Utakmicu su završile u „fair play“ raspoloženju što je i cilj srednjoškolskih natjecanja.