Županijska natjecanja u šk. god. 2020./21.

Autor: Mirjana Samardžić, 26. 3. 2021.

Županijska natjecanja sukladno izmijenjenom Vremeniku natjecanja i smotri u školskoj godini 2020./21. i uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo RH održana su u matičnoj školi. Nakon održanih školskih natjecanja tijekom siječnja 2021. godine, dio učenika i mentora na temelju ostvarenih rezultata pozvani su na županijska natjecanja.

Čestitke učenicima i mentorima .smiley

23. ožujka 2021. održano je Nadbiskupijsko natjecanje iz vjeronauka - vjeronaučna  olimpijada. Natjecatelji su bili Petra Popić, Nikolina Blažević, Gabrijela Kovačević i Andrej Has. Njihova mentorica bila je vjeroučiteljica Mihaela Maričević.

24. ožujka 2021. održano je Županijsko natjecanje iz Engleskog jezika na kojem je sudjelovala učenica Dajana Ivičić i mentorica Mirta Kos Kolobarić, prof.

25. ožujka 2021. održano je Županijsko natjecanje iz Geografije.  Sudionici su bili učenici: Alan Nuhanović i mentorica Anamarija Sverić, prof. te Dorotea Stojanović i mentor Nikola Sivirć, prof.