Static HTML

Problem based learning in real life approach

Problem based learning_Erasmus+

Autor: Marija Deanković, 19. 11. 2019. 19:02

Učenici Ekonomsko-birotehničke škole sudjelovali su od 10. do 16. studenoga u mobilnosti u Perugiji u sklopu projekta Problem based learning (Italija, Portugal, Njemačka i Hrvatska).

PBL – Aktivnosti učenika na mobilnosti

Autor: Marija Deanković, 14. 11. 2019. 07:51

Učenici na mobilnosti u Italiji u sklopu Erasmus+ projekta Problem based Learning sudjeluju u radu međunarodnih timova koji se sastoje od 3 učenika iz Italije i po jednog učenika iz ostalih zemalja partnera. Naši učenici odabrani su kao predstavnici skupina, te su održali kratko izlaganje o metodologiji problemskog učenja nakon čega su javno pohvaljeni zbog poznavanja engleskog jezika i zalaganja u timu.

PBL - Problem based learning Erasmus+ mobility

Autor: Marija Deanković, 12. 11. 2019. 07:39

Učenici Ekonomsko-birotehničke škole trenutno su na mobilnosti u Perugiji u Italiji (od 10. do 16. studenog) u sklopu projekta Problem based learning.

Novi KA2 projekt EBŠ

Autor: Marija Deanković, 3. 10. 2019. 15:27

Ekonomsko-birotehnička škola partner je na još jednom Erasmus+ projektu s temom Problem based learning in real life approach - PBL (2019-1-DE02-KA202-006442). Od 23. do 27 rujna predstavnici naše škole (prof. povijesti Igor Bjelobabić - koordinator projekta, prof. njemačkog jezika Anita Maratović Tolić i ravnatelj škole, Mato Čaklovac) sudjelovali su na otvorenju projekta u njemačkom gradu Rüsselsheimu i školi nositelju samoga projekta Werner-Heisenberg-Schule.