Dojmovi sa sajma vježbeničke tvrtke

Sajam vježbeničke tvrtke održao se 7.5.2009. god. u prostorijama Ekonomsko-birotehničke škole u Slavonskom Brodu. Na sajmu su sudjelovale mnoge tvrtke (Slatkica d.o.o., Dijamant d.o.o, Sporty, ApriliStyle, Izvor..) Sudjelovali su učenici trećih i četvrtih razreda naše škole. Svaka tvrtka predstavila se kratkom prezentacijom o sebi, poslovanju i načinu rada u tvrtki na hrvatskom i engleskom jeziku. Meni se osobno dojmio štand tvrtke za izradu pozivnica, razglednica, majica s različitim natpisima, šalica...
Od prezentacija sam pogledala prezentaciju tvrtke Sporty d.o.o i ona mi se jako dojmila. Prezentacija je bila kratka, jasna, zanimljiva. Posebno mi se svidjelo to što su na kraju dodali svoj video uradak koji je bio jako zanimljiv i dobro osmišljen. Svi su svoje zadatke jako dobro obavili, posebno oni koji su sudjelovali u prezentacijama.
Sve u svemu na sajmu mi je bilo super i s nestrpljenjem očekujem novi sajam naših tvrtki.

Matea Ivešić 3.a

Ispis statistike od 7. 9. 2020.

> Vježbeničke tvrtke  > Sajam VT 2009