Na Školskom natjecanju iz njemačkoga jezika održanom 15. siječnja 2024. godine u 13.00 sati sudjelovale su dvije učenice 4. g razreda, Iva Devčić i Josipa Rea Barbir. Mentorica učenica je bila prof. Ana Radočaj. Učenice su se natjecale u kategoriji Srednja škola II, kao učenice koje su tek u srednjoj školi počele učiti njemački jezik.

Ponosimo se uspjehom naših učenica koje se ipak nisu uspjele plasirati na županijsku razinu natjecanja, a novim generacijama želimo puno uspjeha.
Ana Radočaj,
profesorica engleskoga i njemačkoga jezika