Datum objave: 16. veljače 2024.

Županijsko natjecanje u stolnom tenisu

U OŠ „Vladimir Nazor“ 15. veljače je održano Županijsko natjecanje u stolnom tenisu na kojem su naši učenici i učenice postigli iznimne rezultate. Učenice su uvjerljivim pobjedama u mečevima s ekipama Klasične gimnazije i Tehničke škole osigurale 1. mjesto i treću godinu za redom sudjelovanje na državnom natjecanju, što je doista veliki i hvalevrijedan uspjeh.

Učenici su krenuli na natjecanje kao autsajderi, međutim velikim zalaganjem i borbenošću su na kraju izborili odlično 3. mjesto. Čestitke svim sudionicima natjecanja koji su dostojno prezentirali našu školu, a to su: Petra Ratković, Laura Kovačević, Ana Vrdoljak, Anton Kulić, Lovro Plazanić i Fran Čuljak.

Djevojkama želimo sretan put i puno uspjeha na državnom natjecanju u stolnom tenisu koje se krajem veljače održava u Poreču.

Snježana Cindrić, prof.

Pročitajte još

VjeDra 2026.

U Osijeku je 14. svibnja 2026. održana smotra vjeronaučnog stvaralaštva VjeDra. Ove godine drugoga dana smotre (18 izvođača) Ekonomsko-birotehnička škola, Slavonski Brod se predstavila videouratkom o ženama u Bibliji „Žena vrsna - Žena izvrsna“ te pjesmom „Od svih...

WorldSkills Croatia 2026.

Od 5. do 7. svibnja Zagrebački velesajam ponovno je postao najveće mjesto susreta obrazovanja, gospodarstva i mladih talenata u Hrvatskoj. Održano je Worldskills Croatia -natjecanje učenika strukovnih škola, na kojem je sudjelovalo 370 najboljih učenika strukovnih...

Skip to content