Datum objave: 16. veljače 2024.

Županijsko natjecanje u stolnom tenisu

U OŠ „Vladimir Nazor“ 15. veljače je održano Županijsko natjecanje u stolnom tenisu na kojem su naši učenici i učenice postigli iznimne rezultate. Učenice su uvjerljivim pobjedama u mečevima s ekipama Klasične gimnazije i Tehničke škole osigurale 1. mjesto i treću godinu za redom sudjelovanje na državnom natjecanju, što je doista veliki i hvalevrijedan uspjeh.

Učenici su krenuli na natjecanje kao autsajderi, međutim velikim zalaganjem i borbenošću su na kraju izborili odlično 3. mjesto. Čestitke svim sudionicima natjecanja koji su dostojno prezentirali našu školu, a to su: Petra Ratković, Laura Kovačević, Ana Vrdoljak, Anton Kulić, Lovro Plazanić i Fran Čuljak.

Djevojkama želimo sretan put i puno uspjeha na državnom natjecanju u stolnom tenisu koje se krajem veljače održava u Poreču.

Snježana Cindrić, prof.

Pročitajte još

Naši (bivši) učenici i nastavnice dio Programa Dana grada

U povodu Dana grada Slavonskoga Broda, 12. svibnja 2026. (18.00 - 19.00) u Velikoj dvorani Gradske knjižnice Slavonski Brod predstavljena je zbirka poezije "Iznad grada stih i lavanda" autorice Saude Ćurić. Zbirku zavičajne poezije, koja predstavlja "svojevrsnu...

Skip to content