Datum objave: 29. travnja 2024.
Kategorija: Strani jezici | Vijesti

Poziv na radionicu na engleskom jeziku

by | tra 29, 2024 | Strani jezici, Vijesti

U četvrtak, 2. svibnja 2024. godine u 14.30 sati, obilježit ćemo u Ekonomsko-birotehničkoj školi Dane medijske pismenosti prigodnom radionicom na engleskom jeziku, The modern ideal of beauty.

Istražit ćemo načine na koji mediji vrše pritisak na našu svijest o vlastitom izgledu i narušavaju naše mentalno zdravlje. Kritički ćemo analizirati što sve radimo kako bismo se približili nametnutom idealu ljepote, riješiti nekoliko zabavnih kvizova i poslušati moderne pjesme koje se bave ovom tematikom.

Događanje je otvoreno za javnost, a namijenjeno je srednjoškolcima i učenicima 7. i 8. razreda osnovne škole.

Dođite i pridružite nam se!

Koordinatorica događanja:

mr.sc. Mirta Kos Kolobarić