Datum objave: 10. lipnja 2024.

Spomen na Dražena

U petak, 7. lipnja 2024. godine, tradicionalno smo se okupili na školskom igralištu, obilježavajući spomen na Dražena.

Ogled najboljih tricaša škole počeo je kako i priliči, točno u podne, kad je sunce najjače, da dodatno oteža put do osvajača ovog prestižnog trofeja. Okupilo se dvadesetak najboljih predstavnika škole iz redova učenika i nastavnika, a u finalni krug je ušlo pet najpreciznijih.

Nakon finalnog kruga došlo je i do pripetavanja koje je ove godine pripalo profesorici Snježani Cindrić i učenici 1. e razreda Marti Bumbić, a nakon kojega je bolja bila učenica Marta zasluženo osvojivši Draženov trofej za 2024. godinu.

Čestitke pobjednici i vidimo se dogodine!

Snježana Cindrić, prof.

Maketa srednjovjekovnog grada

Ja sam Noa Midžić, učenik 2. e razreda Ekonomsko-birotehničke škole u Slavonskom Brodu, smjer hotelijersko-turistički tehničar. Za taj smjer sam se odlučio jer me privlače jezici, kojih trenutno učim tri, a zanimaju me i hoteli te sve vezano za ugostiteljstvo i tu...