Datum objave: 4. rujna 2024.
Kategorija: Vijesti

Obavijesti o početku nastave za šk. god. 2024./25.

by | ruj 4, 2024 | Vijesti

Dana 9. rujna 2024. počinje nastava za učenike svih razreda. Nastava u ponedjeljak počinje u 8:00 za sve učenike i trajat će do 11:25.

Ostale dane, od 10. rujna, nastava traje od 7:10 do 13:05.

Prva dva sata održat će se sat razrednika, a ostala dva sata održavat će se nastava predmeta kojeg učenicima predaje njihov razrednik. Učenici 3. d imat će Tajničko poslovanje, a 4. e  Gospodarsko pravo.

Svi učenici trebaju ponijeti bilježnicu i pribor za pisanje, a učenici 2., 3. i 4. razreda trebaju donijeti i razrednu svjedodžbu prethodno završenog razreda.

Učenike 1. razreda dočekat će razrednici u predvorju škole.

Učenici 2. razreda koji su primljeni u školu (promjena zanimanja) neka dođu pred zbornicu u 7:50.

Popis zanimanja i razrednih odjela prvih razreda

1. a, 1. b   – ekonomist

1. c           –  upravni referent

1. d          –  poslovni tajnik

1.e           –  hotelijersko-turistički tehničar

1. f           – prodavač

Ravnatelj Mato Čaklovac, prof.

Brodski hodaton

Učenici 1. C i 2. C razreda 20. rujna su se uputili iz Ekonomsko-birotehničke škole prema Trgu Ivane Brlić Mažuranić. Ondje su sudjelovali na Brodskom hodatonu, jednom od ključnih događaja Europskog tjedna mobilnosti. Hodaton promovira održivu mobilnost i potiče...

Europski dan jezika

26. rujna 2024. ponovno ćemo kroz zabavne aktivnosti proslaviti Europski dan jezika. Pridružite nam se!  Prof. Ana Radočaj i Mirta Kos Kolobarić