Datum objave: 8. listopada 2025.
Kategorija: Vijesti

Tri nagrađene djelatnice naše škole!

by | lis 8, 2025 | Vijesti

I ove godine, kao i svake od školske godine 2018./19.  kada se počela dodjeljivati  nagrada, naša se škola s ponosom može pohvaliti trima nagrađenim djelatnicama koje je Ministarstvo obrazovanja, znanosti i mladih prepoznalo i nagradilo povodom Dana učitelja.

Nagrađene su:

  • Mirta Kos Kolobarić, nastavnica engleskog jezika
  • Ivana Opačak, nastavnica hrvatskog i engleskog jezika
  • Marija Deanković, školska knjižničarka

Ovo priznanje potvrda je njihovog predanog rada, stručnosti i trajnoga zalaganja za kvalitetno obrazovanje, poticanje čitanja, kreativnosti i kritičkog mišljenja među učenicima.

Čestitamo našim kolegicama na zasluženom priznanju i zahvaljujemo im što svojim entuzijazmom i primjerom svakodnevno doprinose uspjehu i ugledu naše škole!

Ravnatelj Mato Čaklovac, prof.

 

Pročitajte još

Kuća tambure – slavonska notna bajka

U petak, 12. travnja 2024. godine, učenici 2. e razreda hotelijersko-turističkog smjera naše škole u pratnji svojih profesorica Maje Antolović i Mirte Kos Kolobarić bili su prvi posjetitelji nove turističke, tradicijske i kulturne ponude našega grada,...

Financijska pismenost

U srijedu (10. travnja) u Gradskoj knjižnici u Slavonskom Brodu održana je konferencija financijske pismenosti poznatog hrvatskog matematičara Tonija Miluna koji je dobro poznat svim školarcima diljem lijepe naše. Tema konferencije bila je upravljanje novcem, štednjom...

Skip to content