Spisateljica u našoj školi
Autor: Marija Deanković, 3. 3. 2020.

Novinarska skupina naše škole nakon pretraživanja čitalačke platforme Wattpad (www.wattpad.com) izdvaja i preporučuje književne uratke naše maturantice Karle Horvat (4. d) različitih tematskih osnovica, od fikcije, ljubavi, akcije, tajne do - preživljavanja.

U Karlinim kratkim romanima Kavalir, Semper fi, Moj anđeo čuvar (najčitaniji s 9,11 tisuća čitanja i 1,07 tisuća glasova/vote), Kako sam postala marinac ogleda se, nažalost, svakodnevica. ‘Sve svevremenske i sadašnje  negativnosti’ zaključuje Anamarija Zrno iz 2. c. Našoj Karli Horvat ne nedostaje ideja ni za kriminalističke serije. Odabrali smo za vas jednu od njezinih kratkih priča, upoznajte pobliže našu spisateljicu, komentirajte njezine radove i dajte joj svoj vote.

*Za otvaranje cijelog uratka, kliknite na tekst iznad.