Autor: Mirjana Samardžić, 14. 3. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. godine, nastava se neće održavati. U tijeku su pripreme za  izvođenje nastave na daljinu, u ponedjeljak i utorak testirat ćemo " virtualne razrede " te u srijedu, 18. ožujka 2020. krenut će nastava na daljinu.
Nove informacije učenici i roditelji mogu pratiti putem medija, stranica Ministarstva znanosti i obrazovanja i stranica Škole.

Pripremne radnje koje trebaju napraviti učenici su:

1. Obaviti provjeru AAI@Edu identiteta .

2. Prijaviti se na office365.skole.hr slijedeći upute.

3. Kada se uspješno obavi prijava na office365.skole.hr i dobije pristup aplikacijama, odabire se aplikaciju Microsoft Teams. Ako se traži prijava koristi se AAI@Edu korisnički identitet ali tek nakon što se uspješno prijavilo na office365.skole.hr.

4. Unutar aplikacije Microsoft Teams na popisu se nalazi tim koji je napravio razrednik i učenik će imati pristup tom timu. Taj tim predstavlja "virtualni razred". Sve daljnje upute učenik će pronaći unutar "virtualnog razreda".

Svim gore navedenim sustavima i sadržajima učenici u pravilu mogu pristupiti putem stolnog računala, prijenosnog računala, tableta ili mobitela. Svaki uređaj koji ima mogućnost pregledavanja mrežnih stranica trebao bi podržavati nastavu na daljinu, a za dobar dio uređaja postoje i posebno prilagođene aplikacije koje omogućavaju dodatne funkcionalnosti.

Priloženi dokumenti:
Obracanje_ravnateljima_BD.pdf (490.70 KB)