Zadovoljstvo učenika online nastavom - anketa
Autor: Marija Deanković, 8. 4. 2020.

Profesorica Željka Poleksić među učenicima naše škole provela je anketu o tome koliko su zadovoljni nastavom na daljinu, što ih najviše muči i što im nedostaje. Znamo sigurno da i učenicima i nastavnicima najviše nedostaju školske klupe te da im se jedva čekaju vratiti.

Anketa je provedena od 2. do 5. travnja 2020. Odgovorilo je 152 učenika iz 1. A, 1. B, 2. A, 2. B, 3. A, 3. B, 3. D, 3. G i 4. C razreda. Od 152 učenika odazvalo se 40 učenika prvih razreda, 35 drugih, 53 trećih te 24 učenika četvrtih razreda.

*Za otvaranje analize ankete kliknite na sliku.