Dan škole 2020.

Autor: Marija Deanković, 15. 5. 2020.

Na današnji dan obilježavamo Dan Ekonomsko-birotehničke škole. Kako nismo u mogućnosti organizirati aktivnosti kojima tradicionalno obilježavamo ovaj dan, pripremili smo ih u virtualnom obliku.

Nastavnici ekonomske grupe predmeta s učenicima su pripremili Virtualni sajam VT kojega ste mogli pogledati još jučer.

Nastavnici tjelesne i zdravstvene grupe predmeta tradicionalno su uoči Dana škole organizirali nogometne utakmice između nastavnika i učenika. Kako to sada nije moguće, učenici 3. razreda (Leon Ferić, Hrvoje Birtić, Mihael Smolčić, Josipa Martinčević, Patrik Kajtazi) snimili su video o vježbanju i nastavi TZK u vrijeme nastave na daljinu.

*Za otvaranje videosnimke kliknite na sliku.

Učenici su odlučili čestitati svojoj školi njen dan izradom prigodnih čestitki i fotografijama!

Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod by Marija D

Zahvaljujemo svim svojim djelatnicima i učenicima na trudu kojega ulažu svoj rad, posebno u vrijeme nastave na daljinu i nadamo se da ćemo sljedeći Dan škole proslaviti zajedno kao i dosadašnjih godina.

Ispis statistike od 7. 9. 2020.