Autor: Marija Deanković, 18. 5. 2020.

U sklopu Dana otvorenih vrata svake smo godine u svibnju otvarali vrata naše škole učenicima osmih razreda osnovnih škola kako bismo im predstavili naše aktivnosti i zanimanja. Ove godine to činimo u virtualnom obliku brošurom u kojoj možete vidjeti posebnosti svakog zanimanja, kao i dodatne aktivnosti i projekte u kojima sudjeluju učenici i djelatnici naše škole.

Ekonomsko-birotehnička škola predstavljena je i na portalu srednja.hr:

Brošura EBŠ by Marija D