Izmjene Protokola organizacije rada

Autor: Marija Deanković, 27. 10. 2020.

Zbog pogoršanja epidemiološke situacije ravnatelj škole, Mato Čaklovac, donio je Izmjene Protokola organizacije rada koje možete pročitati u nastavku.

Svaki razredni odjel boravi u jednoj učionici  gdje ima obvezu nošenja maske.

Učenici, djelatnici i posjetitelji u svim školskim prostorima moraju nositi masku na licu na pravilan način tako da prekriva usta i nos. Obveza je učenika i nastavnika pobrinuti se da uvijek sa sobom imaju čistu masku.

Prije odlaska u školu, učenici su dužni izmjeriti tjelesnu temperaturu te se u slučaju povišene temperature (37,3 °C i više) javljaju liječniku obiteljske medicine i razredniku te ostaju kod kuće. Podatak o izmjerenoj tjelesnoj temperaturi unosi predmetni nastavnik na prvom satu nastave svaki radni dan.

Cijeli dokument možete pročitati ovdje: Izmjene Protokola organizacije rada