Don't Throw & Pollute - Reuse

"Don't Throw & Pollute - Reuse" kalendar za 2020.

Autor: Marija Deanković, 4. 1. 2020.

U sklopu eTwinning projektnih aktivnosti u prosincu 2019. izrađen je tematski kalendar za 2020. godinu. Kalendar koji diseminira projektne aktivnosti i suradnju učenika i nastavnika u razdoblju od rujna do prosinca 2019. zajednički je proizvod europskih partnera, a izradili su ga članovi eTwinning tima naše škole. U novoj godini kalendar će krasiti zidove učionica projektnih partnera.

*Kliknite na sliku kako biste pregledali kalendar.

Autorica teksta: Ivana Opačak, koordinatorica eTwinning projekta