Sastanak projektnog tima
Autor: Marija Deanković, 15. 11. 2019.

12. studenog 2019. godine održan je još jedan sastanak projektnog tima Erasmus+ projekta S.T.E.P.+. Drago nam je da je na sastanak došla gospođa Ružica Vidaković, direktorica Turističke zajednice Brodsko-posavske županije.

Na sastanku se razgovaralo o kulturnom nasljeđu našega kraja koje se može iskoristiti u detaljnom planiranju projektnih aktivnosti kada naša škola bude domaćin učenicima iz ostale 3 partnerske zemlje. Gospođa Vidaković dala je mnoštvo korisnih savjeta i prijedloga i uvelike pomogla u planiranju izleta koji će biti organiziran u sklopu projektnih aktivnosti. Također je dogovoreno da će se na službenu mrežnu stranicu Turističke zajednice Brodsko-posavske županije uvrstiti i poveznica na mrežnu stranicu projekta pa će tako svi radovi učenika nastali u sklopu projekta biti dostupni široj javnosti.