Rezultati natječaja - Skills4Tomorrow

Autor: Marija Deanković, 19. 9. 2016.

Odabrano je 16 učenika – sudionika mobilnosti u sklopu projekta Skills4Tomorrow.

Projekt je odobren i financiran od Agencije za mobilnost i programe EU u sklopu programa Erasmus+, Ključna aktivnost 1 - Mobilnost u svrhu učenja za pojedince. Više informacija možete pronaći na http://www.mobilnost.hr

Odabrani učenici u razdoblju od 13. do 27. studenog 2016. boravit će u Dublinu (Irska) gdje će obavljati stručnu praksu.

3.C

Mihael Antolović