Posjet predstavnika Veleposlanstva SAD-a u Zagrebu
Autor: Marija Deanković, 5. 2. 2020.

5. veljače 2020. Ekonomsko-birotehničku školu posjetili su gđa Diana Matijaš-Vengar, gđa Tina Mašić i gospodin Petar Bilić, predstavnici Veleposlanstva SAD-a u Zagrebu. Posjet je dio njihovog programa u kojem upoznaju javnost sa svojim okvirom djelovanja.

U jednosatnom druženju s učenicima i nastavnicima dotakli su se različitih tema – od postupka izdavanja viza, studiranja u Americi, sporta, kulture, itd.

Zahvaljujemo se djelatnicima Veleposlanstva što su ponovno izabrali našu školu za posjet.