Dani hrvatskoga jezika započeli Županijskom smotrom LiDraNo - Markov rad predložen za Državnu smotru
Autor: Ivana Opačak, 11. 3. 2020.

Osnovna škola Antuna Mihanovića u našem gradu danas je bila domaćin Županijske smotre  literarnoga, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo. Daroviti i kreativni učenici osnovnih i srednjih škola okupili su se ondje, sa svojim mentorima i članovima prosudbenih povjerenstava, kako bi predstavili svoja postignuća u navedenim područjima te kako bi se odabrali najbolji radovi koji će se predstaviti na državnoj smotri. Našu je školu – u kategoriji literarnih radova – predstavljao Marko Janković (4.b) čija je lirska pjesma Kraljevo ruho predložena za Državnu smotru LiDraNo 2020.. Iskrene čestitke našem pjesniku!

Ove je godine LiDraNo posvećen Danima hrvatskoga jezika koji započinju s današnjim danom, 11. ožujka, a traju sve do 17. ožujka 2020. godine.

Ivana Opačak, (Markova) prof. hrvatskoga i engleskog jezika