Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki EBŠ
Autor: Marija Deanković, 14. 5. 2020.

Svake godine u sklopu obilježavanja Dana Ekonomsko-birotehničke škole organiziramo i Sajam vježbeničkih tvrtki. Za razliku od dosadašnjih godina, zbog epidemiološke situacije ne možemo se okupiti u školi pa smo odlučili pripremiti Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki.

Vježbeničke tvrtke predstavile su se svojim digitalnim radovima, plakatima i mrežnim stranicama te su na ovaj način dostupnije većem broju posjetitelja. Tijekom svog rada učenici imaju mogućnost primijeniti stečena zvanja u radu svojih vježbeničkih tvrtki, kroz osnivanje tvrtke, poslovne i financijske transakcije, prezentiranje i prodaja proizvoda ili usluga, knjigovodstveno evidentiranje istih.

Vježbenička tvrtka prilika je za prezentaciju znanja iz različitih područja, kreativnosti, komunikacijskih i prezentacijskih te prodajnih vještina. Učenici razvijaju samostalnosti, sposobnost timskog rada, poduzetničkog duha kao osnovu za rad na radnom mjestu nakon školovanja.

Učenje može biti zabavno i zanimljivo.

Upoznajte naše vježbeničke tvrtke!

Kliknite na sliku ispod svake VT kako biste otvorili njihove uratke.

Slatka tajna, 3.a

Planet Toys, 3.a