Dan sigurnijeg interneta, 9. veljače 2021.

Autor: Marija Deanković, 15. 2. 2021.

Iako nisu svi razredi bili u školi ovog dana važnog za osviještenost o sigurnom korištenju interneta, obilježili smo Dan sigurnijeg interneta.

Profesorice informatike (Nada Lovrić, Tea Janković Mikolčević i Ana Seletković)  su učenike podsjetile na sigurno korištenje interneta, koja pravila ne smiju zaboraviti. Učenicu su izradili svoje radove i zaključili da jako paze na svoju privatnost pri objavljivanju slika i ostalog sadržaja, te dijeljenju svoje zaporke.

Učenici su upućeni na stranicu https://www.dansigurnijeginterneta.org/ na kojoj su upute o online kvizu povodom ovoga dana. Učenici koju su sudjelovali u rješavanju testa su rekli da im je bilo i  zabavno i poučno rješavati kviz.

Ana Seletković, prof.