Obilježavanje 2. Međunarodnog fair play dana

Autor: Antonija Stvorić, 10. 9. 2021.

Unazad dvije godine, obilježavamo Međunarodni fair play dan. Ove godine su ga učenici 4.b razreda obilježili kroz radionicu na Satu razrednika.

Na radionici su ukazali na važnost korektnih i poštenih odnosa u sportu, ali i u svakodnevnim životnim situacijama.

Pri izradi prigodnog panoa u učionici, svaki učenik je izabrao krilaticu koja po njegovom mišljenju opisuje fair play ponašanje ili ga promovira, te su uz papirić na koji su napisali krilaticu i postavili na pano, isto napisali na podlaktici za zajedničku fotografiju.

Pored toga, na pano smo postavili i izjave naših poznatih sportaša u kojima su opisali situacije gdje im je iznad sportskog uspjeha bio važniji fair play odnos prema protivniku.

Snježana Cindrić, prof.

Virtualna šetnja školom