Sajam vježbeničkih tvrtki 2022.

Autor: Antonija Stvorić, 3. 5. 2022.

U četvrtak, 28. travnja, održan je ovogodišnji Sajam vježbeničkih tvrtki Ekonomsko-birotehničke škole. Na Sajmu je sudjelovalo osam tvrtki iz 3.a, 3.b, 4.a i 4.b razreda.

Tvrtke koje su se ove godine predstavile su Babl d.o.o., Zeus d.o.o, Secret Obsession d.o.o., Keceljica d.o.o., Super Clean d.o.o, FitZone d.o.o., GPSport d.o.o. i SolarTech d.o.o.

Tijekom Sajma učenici su predstavljali svoju tvrtku tako što su uređivali štand, izložili promotivne materijale te sklapali poslove s drugim tvrtkama i učenicima. Posjetitelji sajma su bili učenici iz drugih razreda.

Nakon dvogodišnje stanke svi se nadamo da ćemo nastaviti tradiciju održavanja Sajma.

Tea Janković Mikolčević, mag.oec.

Virtualna šetnja školom

Šk. god. 2021./22.