EU4mE&U - najuspješniji nacionalni projekt za mlade s europskom dimenzijom u 2018. godini nagrađen međunarodnim priznanjem u Aachenu

EU4mE&U (EU za tebe i mene)

Autor: Marija Deanković, 25. 3. 2019. 17:42

Učenicima članovima školskoga debatnog kluba ovih je dana stiglo veliko priznanje iz Ureda za informiranje u RH Europskoga parlamenta. Njihov je projekt osvojio nacionalnu nagradu Europskoga parlamenta "Karlo Veliki" i proglašen je najuspješnijim projektom s europskom dimenzijom za mlade u Republici Hrvatskoj, a u svibnju o.g., u njemačkom Aachenu, natjecat će se za prestižnu titulu najuspješnijega europskog projekta za mlade.

Virtualna šetnja školom

Šk. god. 2022./23.

Šk. god. 2022./2023.

VAŽNO. Obratite pažnju na odabir udžbenika iz stranih jezika (1. strani jezik - nastavljači  i 2. strani jezik - početnici) te izbornih predmeta  vjeronauka ili etike.